Kavitace - Studio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kavitace

Tělo
KAVITACE, KRYOLIPOLÝZA, SKOŘICOVÉ ZÁBALY

KRYOLIPOLÝZA

certifikovaným přístrojem CryoMax je zdravotně zcela nezávadná, tento přístroj je vyroben ve Velké Británii a je považován za jedničku na trhu. Jedná se o aplikaci pomocí hlavice, která je po celou dobu ošetření manuálně ovládána. Proto nehrozí žádné omrzliny pokožky ani hematomy, jako např. u kryolipolýzy nasávací či destičkové. Výsledek ošetření začnete pozorovat po 2-3 týden, maximálního a cíleného efektu dosáhne po 2 měsících, kdy dojte k trvalé ztrátě 25% tukové tkáně. Tato inovativní technologie dokáže Vaše křivky vytvarovat, zpevnit a dosáhnout redukce podkožního tuku a to dokonce i na velmi problémových partiích jako jsou např. vnitřní strany stehen.


KONTRAINDIKACE: těhotenství, kojení, nedoporučeno při menstruaci, epilepsie, nemoc srdce, ledvin, jater, trombóza, léky na ředění krve, krvácivé stavy, ateroskleróza, diabetes 3. stupně, implantáty z kovu v těle v místě ošetření, kožní a infekční onemocnění, citlivá pokožka, alergie na chlad, nitroděložní tělísko kovové, onemocnění štítné žlázy


PŘED OŠETŘENÍM JE VHODNÉ ZVÝŠIT PŘÍJEM TEKUTIN A TO NEJLÉPE ČISTÉ NEPERLIVÉ VODY NEBO BYLINNÝCH ČAJŮ, VYHNOUT SE KONZUMACI TUČNÝCH A TĚŽKÝCH JÍDEL, ALKOHOLU A CIGARETÁM.


KAVITACE

je neinvazivní bezbolestná liposukce prováděná inovativní metodou určenou k odstranění tukových polštářků v problematických partiích těla, které jsou velmi obtížně formovatelné pomocí diety či pravidelným cvičením. V současné době jde o jednu z nejpokročilejších technologií v oblasti estetické medicíny. Již po 30 minutách kavitace jedné partie jsou zřetelné výsledky ošetření. V rámci jednoho sezení lze kavitaci aplikovat na více partií těla. Okamžitě, po jedné aplikaci kavitace, je dosaženo znatelného úbytku obvodu (v bocích, pase, hýždích, pažích a stehnech) cca. 2-6 cm.


KONTRAINDIKACE: těhotenství, kojení, epilepsie, nemoc srdce, ledvin, jater, trombóza, léky na ředění krve, krvácivé stavy, ateroskleróza, diabetes 3. stupně, implantáty z kovu v těle v místě ošetření, kožní a infekční onemocnění, citlivá pokožka, alergie na chlad, nedoporučeno při menstruaci


CENÍK:

Kryolipolýza-neinvazivní hlavicová manuální liposukce


Stehna + zadeček (60 minut)
Vnitřní strana stehen (30 minut)
Celá plocha bříška + boky (60 minut)
Oblast boků (30 minut)
Vnitřní strana stehen (30 minut)
Spodní oblast bříška (30 minut)


Kavitace (bezbolestná liposukce):


Vnitřní strana stehen (30 minut)
Spodní oblast bříška (30 minut)
Oblast boků (30 minut)
Špíček na spodní části bříška (30 minut)
Spodní strana paží (30 minut)
Zadní strana lýtek (30 minut)
Oblast kolen (30 minut)


Na jednu partii je vhodné podstoupit zpravidla 3 ošetření v intervalu 4-týdnů, najednou lze ošetřit až 4 partie.


Doporučené kombinované a vysoce efektivní ošetření Vašeho těla: 10 minut kryolipolýzy + 20 minut kavitace + 10 minut kryolipolýzy + 20 minut = celkové komplexní 60ti minutové ošetření.


Stehna + zadeček (60 minut)
Bříško + boky (60 minut)


CENA ZA 60 MINUT OŠETŘENÍ: 500,-
CENA ZA 30 MINUT OŠETŘENÍ: 250,-


SKOŘICOVÉ ZÁBALY

Skořice je známá svou schopností prohřátí a prokrvení pokožky těla. Zábaly ze skořice velmi účinně redukují a zmenšují objem stehen a zadečku.


Postup ošetření:

o nanesení speciálního skořicového gelu na problematické partie, který se zafixuje a nechá se působit (zahřát) o promasírování ošetřených partiíJak skořicový zábal pomáhá :

korekce tukových polštářků- redukční účinek na nežádoucí ložiska tuku
pomáhá redukovat celulitidu
detoxikuje (stimuluje odvod toxických látek z těla)
podporuje krevní oběh
zeštíhluje a modeluje postavu
nastartuje spalování podkožního tuku


Oblast zadečku a stehen (25 - 30 minut): 129,-


Kontakt: Dana Mikulková 728603192 

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky