Nohy - Studio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nohy

Nehty
Další služby:

- Základní pedikúra
- Aplikace masky…
- Masáž nohou
- Lakování nehtů + zdobení
- Francouzské lakování
- Odstranění/ošetření kuřích ok, zarostlých nehtů, popraskaných pat
- Solná lázeň…


Wellness Pedikůra - procedura spojující klasickou pedikúru a luxusní péči v podobě aromaterapie, solné lázně, aplikace masky, peelingu a masáže nohou, pro dokonalý odpočinek a uvolnění

P-shine nehtů na nohou - P-shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální leštící pastou, která je vyživuje a zlepšuje jejich celkový stav. Tato technika podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Nehty budou krásně upravené s vysokým leskem, který vydrží až do příští aplikace.

Nehtová modeláž nohou - potahování přírodního nehtu gelem - upravuje, zpevňuje vlastní nehet, lze napravit drobné defekty - možnosti zdobení jsou téměř stejné(s ohledem na velikost nehtů) jako na rukou.

Peeling dolních končetin - jemně obrušuje odumřelé buňky, odstraňuje nečistoty, stimuluje obnovu buněk, pomáhá pokožce "dýchat" a zvyšuje schopnost vstřebávání účinných látek.

Parafínové zábaly - Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky.

- Teplý parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, změkčuje ztvrdlou kůži, vypíná a zjemňuje pokožku, lehká exfoliace.

- Studený parafín je plnohodnotnou alternativou teplého parafínu, vhodný pro osoby, které nesnášejí tepelné terapie, pro osoby s vysokým krevním tlakem nebo k ošetření zrohovatělé kůže před manikúrou, či jako ochlazení v letních měsících.

Kontakt: Dana Mikulková 728 603 192

Možnost zakoupení přípravků péče o tělo.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky