Ruce - Studio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ruce

Nehty
Nehtová modeláž
Pomocí nehtové modeláže lze upravit a zpevnit přírodní nehty, ale také vytvořit nehty jakékoliv délky a tvaru. Nabízíme různé metody úpravy i zdobení nehtů, které se mezi sebou dají libovolně kombinovat, z čehož vznikají originální a krásné nehty, které mohou mnohdy zastupovat šperk. 

- Francouzská manikúra
- Třpytky
- Barevné gely
- Permanentní lakování - potažení celého nehtu barevným gelem
- Stamping - tzv. razítka
- Malování na nehty
- 3D zdobení akrylem
- AIR-BRUSH - různé textury a vzory se tvoří nástřikem

Obava z toho, že nehet nedýchá pod nánosem hmoty a že se objeví plísně je neopodstatněná, nehet vyrůstá z nehtového kořene a posunuje se nehtovém lůžku, pokud se nanese zpevňující hmota, nebrání se v jeho funkci.


P-Shine
P-shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální leštící pastou, která je vyživuje a zlepšuje jejich celkový stav. Tato technika podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. P-shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji porostou, budou upravené a lesklé. Nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům, jako je voda, saponáty apod.


Teplý a Studený parafín
Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky.

- Teplý parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, změkčuje ztvrdlou kůži, vypíná a zjemňuje pokožku, lehká exfoliace.

- Studený parafín je plnohodnotnou alternativou teplého parafínu, vhodný pro osoby, které nesnášejí tepelné terapie, pro osoby s vysokým krevním tlakem nebo k ošetření zrohovatělé kůže před manikúrou, či jako ochlazení v letních měsících.


Peelingy a masky
Samostatně nebo jako doplňkové ošetření k parafínovému zábalu, japonské manikúře, či nehtové modeláži lze zvolit peeling rukou, ošetření pleťovou maskou, masáž - nebo vše dohromady.
(Peeling - jemně obrušuje odumřelé buňky, odstraňuje nečistoty, stimuluje obnovu buněk, pomáhá pokožce "dýchat" a zvyšuje schopnost vstřebávání účinných látek.)


Možnost zakoupení doplňků k manikúře, nehtové modeláži i produktů péče o ruce.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky